Зібрано голосів

Назва проекту

"Безпечний шлях до ДНЗ "Струмочок" для дітей та дорослих"

ПІБ Ініціатора: Мосійчук Ольга Григорівна
Пошта: strumochok84@meta.ua
Телефон: 0667546925
Статус: Підтверджено
Проект №38
Дата початку збору голосів: 04.07.2018 15:42

Тип проекту

Малий

Категорія проекту

Комунальне господарство

Адреса місця реалізації проекту

м. Охтирка, перехрестя вул. Гоголя та вул. Чехова, вул. Чехова 2 (біля дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Струмочок»)

Назва установи / закладу

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Струмочок» Охтирської міської ради Сумської області

Короткий опис проекту

Облаштування критого павільйону на місці зупинки міського транспорту та вимощування плиткою безперервної тротуарної доріжки до входу дошкільного закладу зробить безпечним та комфортним користування міським транспортом та рух пішоходів (батьків і вихованців дошкільного закладу «Струмочок» та мешканців прилеглого мікрорайону)

Проблема

ДНЗ «Струмочок» розташований у віддаленому мікрорайоні який має велику площу та не дуже розвинену інфраструктуру. Вихованців закладу змушені користуватись міським транспортом та далеко не досконалим пішохідним сполученням. Відсутність: - стаціонарного критого павільйону на зупинці по вул. Гоголя (біля повороту на вул. Чехова), якою щоденно користуються батьки та вихованці ДНЗ «Струмочок» та не мають можливості захисту від сонця та дощу, під час очікування транспорту. - якісного безперервного тротуарного покриття від зупинки транспорту до входу дошкільного закладу ( тротуарна доріжка прокладена лише по вул. Чехова, а проміжок по вул. Гоголя суцільна грязь у дощову погоду, місце зупинки транспорту розбите машинами в калюжі, асфальтове покриття на центральному вході до навчального закладу в жахливому стані суцільні ями, як наслідок брудне та мокре взуття дітей та дорослих, постійні дрібні травмування через спотикання.

Мета проекту

Проект направлений на створення умов безпечного дорожнього руху у віддалених районах нашого міста, на вирішення нагальної потреби щодо облаштування зручного доступу вихованців до дошкільного закладу, який знаходиться у комунальній власності Охтирської міської ради. - Створити умови безпечного дорожнього руху активними учасниками якого є діти. - Забезпечити належний доступ вихованців до дошкільного закладу, який знаходиться у комунальній власності Охтирської міської ради. - Розвивати інфраструктуру м. Охтирка у віддалених мікрорайонах.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановити критий павільйон на зупинці по вул. Гоголя під назвою ДНЗ «Струмочок», вимостити плиткою : майданчик зупинки, пішохідний тротуар від зупинки до вул. Чехова, центральний вхід до входу дошкільного навчального закладу «Струмочок». Даний проект забезпечить належний доступ вихованців до дошкільного закладу та безпеку пішохідного руху і користування громадським транспортом мешканців мікрорайону. Із свого боку дошкільний навчальний заклад (ясла-адок) «Струмочок» може взяти на себе господарське обслуговування ( прибирання на зупинці, у зимову пору очищення від снігу тротуарів)

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

для батьків і дітей дошкільного закладу, мешканців мікрорайону

План заходів з реалізації проекту

Виготовлення ПКД; - Укладання договорів; - Придбання матеріалів ( метало профіль, профнастил, плитка тротуарна, пісок); - Роботи з благоустрою.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Соціальні: - безпечний доступ дітей до дошкільного закладу; - безпечні умови дорожнього руху; - удосконалення інфраструктури мікрорайону. - бачення мешканцями піклування місцевої влади про віддалені мікрорайони міста.

Орієнтовна загальна вартість проекту

200000,00

Очікуваний термін реалізації проекту

2019 рік

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

- Термін виготовлення ПКД; - укладення договорів

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
2.Тротуари та зупиночний майданчик: . Вимощування тротуарною плиткою ( посадочний майданчик 10 м.кв., тротуар за межами закладу 45 м.кв., тротуар на території закладу 205 м.кв.), 260м2 8000 8000
3. Критий павільйон (зупинка) 4,5м. х 1,8м. 650 169000
3.2. Профнастил , 20 м.кв 100 4500
3.3. Брус дерв’яний ( 100х100х3000), 12 м.пог. 150 3000
3.4. Урна для сміття,1 шт. 100 1200
3.5. Монтаж 1300 1300
4. На непередбачені витрати 0 5000

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 283c5260710bc2748f6ddbac65924c17

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: