Зібрано голосів

Назва проекту

Безпека, комфорт і затишок

ПІБ Ініціатора: Абаровська Людмила Іванівна
Пошта: abarovska095@ukr.net
Телефон: 0664308158
Статус: Підтверджено
Проект №8
Дата початку збору голосів: 27.06.2018 12:57

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Житлове господарство

Адреса місця реалізації проекту

м. Охтирка, вул. Київська, 2

Назва установи / закладу

Охтирська центральна міська бібліотека

Короткий опис проекту

Демонтаж важких небезпечних вітрин. Заміна старих вікон на нові - енергозберігаючі

Проблема

За час існування бібліотеки ( з початку 70-их років) у даній будівлі вікна жодного разу не мінялися і не ремонтувалися. Влітку немає можливості провітрити приміщення, оскільки не відкриваються навіть кватирки. взимку середня температура повітря у приміщенні +12 градусів, що не відповідає санітарним нормам. Зовнішні вітрини не тримаються належним чином, оскільки ущільнювач давно зносився. Дана вітрина у такому стані несе загрозу для здоров'я та життя людей.

Мета проекту

Забезпечити комфорт та затишок у приміщенні для працівників та відвідувачів бібліотеки. Забезпечити безпеку людей, які проходять біля будівлі даного закладу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Демонтаж старих вітрин та встановлення нових – енергозберігаючих.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Працівники та відвідувачі бібліотеки. Жителі та гості міста Охтирки

План заходів з реалізації проекту

1. Виготовлення ПКД. 2. Демонтаж старих вікон та вітрин. 3. Заповнення віконних прорізів готовими блоками з металопластику. 4. Установлення пластикових підвіконних дошок. 5. Установлення віконних зливів. 6. Ремонт штукатурки прямолінійних укосів всередині будівлі по каменю та бетону цементно-вапняним розчином. 7. Ремонт штукатурки зовнішніх стін по каменю та бетону цементно-вапняним розчином, товщина щару 20 мм. 8. Високоякісне фарбування полівінілацетатними водоемульсійними сумішами стін по штукатурці. 9. Улаштування крокв з дощок 10. Улаштування лат(решетування) з прозорами із дощок і брусків під покрівлю з листової сталі. 11. Улаштування покриття з листової сталі скатів з настільними жолобами. 12. Навішування водостічних труб, колін, відливів і лійок з готових елементів. 13. Виготовлення та встановлення вивіски. 14. Вивіз будівельного сміття.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Естетичний вигляд закладу культури міста. Забезпечення комфорту та затишку у приміщенні для працівників та відвідувачів бібюліотеки. Безпека людей, які проходять біля будівлі даного закладу.

Орієнтовна загальна вартість проекту

365 420

Очікуваний термін реалізації проекту

2019 рік

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Можливе збільшення цін на потрібні товари та послуги

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Бюджет проекту: 0 365420
Бюджет проекту: 0 0
Бюджет проекту: 0 0
Бюджет проекту: 0 0
Бюджет проекту: 0 0

Файли

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: