Зібрано голосів

Назва проекту

Бібліотека-HUB - простір нових освітніх можливостей

ПІБ Ініціатора: Перерва Валентина Іванівна
Пошта: ostvishnya@gmail.com
Телефон: 0664395187
Статус: Підтверджено
Проект №15
Дата початку збору голосів: 03.07.2018 15:10

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Освіта

Адреса місця реалізації проекту

Вулиця Пушкіна, 4

Назва установи / закладу

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні Охтирської міської ради Сумської області

Короткий опис проекту

Суть проекту полягає в облаштуванні на території Охтирської ЗОШ № 4 у приміщенні колишньої котельні бібліотеки-HUB, що стане місцем соціальних інновацій і взаємодій, сприятиме обміну знаннями між поколіннями, підвищенню рівня культури та освіти шляхом використання гібридного формату, який перевершує звичне поняття бібліотеки.

Проблема

У сучасному світі перед дітьми та й перед дорослими існує величезна кількість спокус, зокрема в сфері ІТ-технологій, спрямованих на розваги, що позбавляє їх можливостей до саморозвитку, самовдосконалення та постійної освіти. Перед сучасним суспільством стоїть актуальне завдання так званого навчання протягом усього життя усіх його членів у будь-якому віці. Самоосвіта повинна стати повсякденною потребою кожної дитини та дорослого. Мікрорайон, у якому планується облаштування бібліотеки - HUB, взагалі такої можливості не має. Ситуація потребує негайного вирішення.

Мета проекту

Створення в ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. Остапа Вишні нового інформаційного культурно-просвітницького середовища – бібліотеки-HAB шляхом переоснащення застарілої бібліотеки в сучасний інтелектуальний простір з метою розвитку у місті механізмів для постійного саморозвитку та самоосвіти протягом усього життя для громадян різного віку та різного соціального статусу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропоную облаштувати на території Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. Остапа Вишні у приміщенні колишньої котельні бібліотеку-HAB. Вона через функціонування локацій: колективної роботи для проведення тренінгів, коуч-сесій, фасилітаційної роботи, функціонування сімейного кінозалу; гейміфікації та ігротерапії, групової роботи, читання сам-на-сам, дитячої літератури, ІТ – локації – створить умови для постійного саморозвитку та самоосвіти мешканців мікрорайону школи різного віку, для проведення роботи із дітьми у складі їхніх родин, друзів, однолітків. Особливості облаштування локацій бібліотеки –HUB дозволяє задовольнити інтереси кожного.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Учні Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім Остапа Вишні та їхні батьки, педагогічний колектив закладу, вихованці дитячого садочка "Теремок", діти-мешканці мікрорайону, в якому знаходиться школа, та юні мешканці Охтирки в цілому.

План заходів з реалізації проекту

1. Проведення електромонтажних, ремонтних робіт в приміщенні колишньої котельні та робіт з проведення інтернету.. 2. Заміна вікон та дверей. 3. Прибудова тамбуру до приміщення колишньої котельні. 4. Заміна системи обігріву приміщення. 5. Внутрішні інтер'єрні роботи. 6. Створення на фасаді тематичного муралу. 7. Установлення конструкції амфітеатру. 8. Замовлення меблів. 9. Замовлення оргтехніки. 10. Замовлення розвиваючих ігор. 11. Облаштування тематичних локацій.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Соціальні. Створення умов та механізмів для постійного саморозвитку та самоосвіти учнів школи та їхніх батьків, педагогічного колективу, дітей та дорослих - мешканців мікрорайону.

Орієнтовна загальна вартість проекту

400 000

Очікуваний термін реалізації проекту

Серпень 2019

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

1. Здорожчання матеріалів та послуг. 2. Здорожчання меблів, оргтехніки, розвиваючих ігор. 3. Інфляція. 4. Зміна українського законодавства щодо відрахувань в процесі реалізації проекту "Бюджет участі" ( НДС, вартість послуг проектанта, технічний нагляд тощо).

Приклади схожих рішень

http://project.weekend.today/library_shevchenko

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Ремонтні роботи приміщення колишньої котельні (зовнішні та внутрішні роботи) 0 300203
Придбання меблів 0 35000
Придбання оргтехніки 0 59900
Фасилітаційні ігри 0 3000
Дизайн інтерєру 0 1897
Комплексні ремонтні роботи 0 360187

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 59200f3e7d2b935e0cd13d771d606985
  • Thumb d7efeb79eedcd91dff675fbb483ebc85

ПОШИРИТИ ПРОЕКТ: